O nás

Firma Mládek vznikla v roce 1990. Původně jsme se zaměřili na opravy kancelářské techniky. Postupem času jsme začali prodávat kancelářské potřeby, spotřební materiál pro kopírovací stroje, laserové a inkoustové tiskárny, papírenské zboží a poskytovat další služby pro kanceláře i ostatní zákazníky. Jedná se o laminaci dokumentů, kroužkovou vazbu plastovou, drátěnou i knižní. Dále kopírování a tisky materiálů černobílé i barevné do formátu A3. Vyrábíme razítka všech druhů a velikostí, tiskneme vizitky, gravírujeme do různých materiálů. Renovujeme tonery i cartridge pro kancelářskou techniku. Více o našich službách v sekci Služby.

1

Toto vše lze objednat a vyzvednout na adrese prodejny:

Sladkovského nám. 2, Praha 3

Tel.:
Fax:
Mobil:

E-mail:
WWW:
222 782 528
222 782 528
+420 603 446 157
+420 604 278 289
firmamladek@volny.cz
www.mladek.cz

- nebo doručíme na udanou adresu.

Jsme firmou převážně maloobchodní. Ale protože značná část našeho zboží je dodávána výrobci, nebo přímými dovozci, dokážeme našim odběratelům nabídnout i ceny velkoobchodní.

Sortiment zboží neustále rozšiřujeme o nové druhy výrobků a rozšiřujeme také nabídku služeb.

Protože ve svém oboru nabízíme služby již řadu let, jsme schopni s vámi konzultovat vaše problémy a požadavky a pak odborně poradit, jak při osobní návštěvě naší prodejny, tak po telefonu nebo e-mailu. Obsloužíme vás v příjemném prostředí, ochotně vám zodpovíme vaše dotazy a budeme se snažit vyhovět vašim přáním. Nejdůležitější je pro nás, aby náš zákazník od nás odcházel vždy spokojen a pak se k nám rád vracel.


KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY - Jiří Mládek - idatabaze.czKancelářské potřeby, vybavení - idatabaze.cz