POZOR! - Provozovna začíná fungovat v omezeném režimu
27.03.2024
V provozu jsou již některé služby - Zásilkovna, PPL, DPD a SAZKA. Rekonstrukce ještě stále není u konce, ale jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout aspoň některou z našich služeb.
Více informací zde.
pokračovat
Dočasně uzavřeno - rekonstrukce
15.01.2024
Vážení zákazníci, z důvodů rekonstrukce je provozovna dočasně uzavřena. Opětovné otevření je naplánované na začátek dubna. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v nově zrekonstruovaných prostorách
pokračovat
Už zase začíná škola
23.08.2023
Prázdniny jsou  již za půlkou, tak se pomalu ale jistě blíží začátek školního roku a proto je nejvyšší čas začít s nákupem školních potřeb. Nakupte vše co potřebujete u nás, přineste seznam a my vše připravíme. Školní pomůcky pro prvňáčky i starší školáky a další...vyberete si Vy i Vaše děti.
pokračovat
Gravírování do LP desek
18.07.2023
Máte doma starou vinylovou desku, kterou již neposloucháte? Nevyhazujte ji a udělejte z ní originální dárek nebo sklvělou domácí dekoraci. Do gramofonové desky je možné vygravírovat (vyřezat) téměř cokoli. Více informací u nás na prodejně.
pokračovat
Gravírování na zakázku
01.03.2023
Koupit dárek nebo jen tak potěšit blízkého, na to je čas po celý rok. Připravte si nápis nebo obrázek či přineste fotku a u nás to vygravírujeme do originálního předmětu. Více v sekci služby.
pokračovat
Najděte vždy správnou cestu nebo dveře
13.09.2021
S orientačními systémy najdete vždy tu správnou cestu, východ a nebo kancelář.
Můžete si vybrat z klasických a nebo designových podkladů do kterých vygravírujeme nápis a nebo obrázek na Vaše přání. Více informací u nás na prodejně.
pokračovat
PF 2021
01.01.2021
Milí zákazníci a obchodní partneři, přejeme Vám i Vašim spolupracovníkům do nového roku 2021 hlavně hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
Ať je rok 2021 lepší než rok předchozí.
Firma Mládek
pokračovat
MONAMI - Live Color DIY
13.09.2020
Vyber si konektor ze tří druhů designů těla. Doplň dvě pisátka ze čtyř nabízených typů a 39 barevných odstínů: - fix s kulatým hrotem - fix se seříznutým hrotem - kuličkové pero - liner Více informací na prodejně.
pokračovat
POZOR! - Dočasně upravená otevírací doba
30.05.2020
Situace ohledně COVID-19 se uklidňuje, tak i my se vracíme k normálnímu provozu. Prozatím ale s drobně zkrácenou otevírací dobou.
Více informací zde.
pokračovat
COVID-19 - Máme otevřeno
11.05.2020
Už máme otevřeno (kontakt). Můžete vyzvedávat nebo podávat Vaše zásilky, ale už je i možné si zakoupit i běžné kancelářské potřeby...ale, klepejte prosím!
pokračovat
COVID-19
21.03.2020
I přes pandemii koronaviru si u nás můžete vyzvedávat Vaše zásilky ze Zasilkovna.cz Upozorňujeme ale, že platby přijímáme pouze kartou. Pro zásilky si dojděte k nám na prodejnu.
pokračovat
PF 2020
01.01.2020
Milí zákazníci a obchodní partneři, přejeme Vám i Vašim spolupracovníkům do nového roku 2020 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
Firma Mládek
pokračovat
Nově je u nás sběrné/výdejní místo PPL
29.09.2019
Rozšiřujeme naše služby - nově je u nás sběrné/výdejní místo PPL Nově jsme se stali PPL parcelshopem. Zprostředkováváme výdej a příjem zásilek. Vše u nás na provozovně...
pokračovat
Exkluzivní vizitky
01.09.2019
Vizitka od nás, vizitka pro Vás!
Výroba vizitek je možná také na počkání a téměř v jakémkoli provedení. Nabízíme velký výběr papírů na výrobu vizitek, a dále si u nás můžete nechat udělat vizitky barevné a oboustranné. Dále je možné, po domluvě, vyrobit jakoukoli speciální a zvláštní vizitku z různých (ne až tak běžných) materiálů, kterou si Vy sami navrhnete a technologie to umožňují. Více informací u nás na prodejně.
pokračovat
Vracíme se ke standardní otevírací době
15.05.2019
POZOR! - po delší době, než jsme původně plánovali, tak se vracíme ke standardní otevírací době od 8 do 18hod. Více informací zde.
pokračovat
STABILO Pen 68 metallic
12.02.2019
STABILO Pen 68 metallic - Prémiový metalický vláknový fix, dodá krásný metalický třpyt Vašim kreativním nápadům! Více informací a možnost nákupu u nás na prodejně.
pokračovat
Nově je u nás sběrné/výdejní místo DPD
13.11.2018
Rozšiřujeme naše služby - nově je u nás sběrné/výdejní místo DPD Nově jsme se stali partnerem DPD. Zprostředkováváme výdej a příjem zásilek. Vše u nás na provozovně...
pokračovat
Nově nabízíme služby SAZKY
14.09.2018
Nově jsme, jako doplňkové služby, začali nabízet služby od Sazky. Přijďte si k nám na prodejnu koupit los, vsadit, dobít kredit na mobilu nebo třeba i vybrat peníze z Vašeho AirBank účtu a spoustu dalšího... Přijďte k nám na prodejnu. nebo si zjistěte více informací o nás a našich službách na stránce Google+.
pokračovat
TRODAT GOLDRING: exkluzivní tužky s razítkem
14.08.2018
Nadčasové, spolehlivé, dokonalé – kombinace psací potřeby vysoké kvality s plně funkčním zabudovaným samobarvicím razítkem nabízí široké použití. A je to také perfektní dárek.
Goldring udělá radost použitím jedinečných materiálů, zajímavým mechanismem i luxusní úpravou povrchu.
Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu.
Více informací se dozvíte na naší stránce Google+.
pokračovat
Nová razítka Trodat PRINTY 4.0 - jsou neuvěřitelně malá a lehká
31.07.2018
Hledáte malé a lehké razítko, které můžete vzít kamkoli sebou? Nebo razítko, které splňuje nejpřísnější ekologické požadavky? Nebo vám záleží na tom, aby montáž textové desky byla výjimečně jednoduchá? Můžete zapomenout na všechna ta “nebo” a vybrat si všechno, v podobě originálního Printy 4.0. Trodat, otec moderních samobarvicích razítek, nyní nabízí všechny nejprodávanější velikosti Printy v provedení generace Original Printy 4.0. Dostupná jsou v mnoha barevných kombinacích. Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu. Více informací se dozvíte v na naší stránce Google+.
pokračovat
Razítka s vícebarevným otiskem
25.06.2018
Dnes už je zcela jasné, že vícebarevné otisky mají na trhu razítek své pevné místo. Nejsou jen technickou zajímavostí, ale poskytují zákazníkům výrazně vyšší bezpečnost proti falšování otisků razítek na důležitých dokumentech. A jsou prostě jiné.
Udělejte si i Vy doslova "vlastní otisk"... Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu. Více informací se dozvíte v na naší stránce Google+.
pokračovat
Orientační systémy na Vaše přání
30.04.2018
Nástěnné značení, víceřádkový seznam, výstrčka, závěsné značení, stojánek na pult nebo značení ve formátu A3 a A4. Toto všechno může tvořit Váš originální orientační systém u Vás venku v  kancelářích a ostatních prostorách. Máte „neomezené“ možnosti kombinací a proto vznikne pokaždé dokonalé řešení, které je ideální i pro neobvykle kreativní požadavky zákazníka. Více informací u nás na prodejně nebo na našich stránkách Google+.
pokračovat
Reliéfní razítko Trodat IDEAL
06.03.2018
Mnohostranné využití reliéfních razítek nemá skutečně žádné hranice. Reliéfní otisk je vždy více než pouhý otisk razítka. Máte smlouvu, u které si chcete být jisti, nemůže být snadno zfalšována? Potřebujete firemní logo na významných dopisech, dodávající lesk odesilateli a důležitost obsaženému sdělení, firemní či soukromou pozvánku na party, které reliéfní otisk dodá potřebnou eleganci? Nebo by se vám hodil otisk vaší adresy na obálce? Vizitka s reliéfním logem firmy? Více informací u nás na prodejně nebo obrázků na Google+.

Plusy Trodat IDEAL:
 • Umožňuje velmi dobré otisky s mnoha grafickými detaily
 • Laserová výroba tiskových štočků (matrice i patrice) garantuje přesný přenos návrhu na papír
 • Díky malému zdvihu razítka dosáhne i člověk s menší rukou dokonalého otisku
 • Intuitivní a velmi snadná výměna textových desek
 • Využívání i několika textových desek
pokračovat
Opravdu povedené a cool razítko Trodat Professional 4.0
15.01.2018
Razítko Trodat Professional 4.0 se povedlo, dělá skvělý dojem a reakce na něj jsou velmi příznivé u nás i v zahraničí. Professional 4.0 je a má být zkrátka trendy ozdobou všech kanceláří, přepážek, letišť… Navíc je díky laserovým technologiím možné toto razítko maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka, jak můžete vidět na obrázku. Objednejte si i Vy takové razítko... Více informací u nás na prodejně nebo obrázků na Google+.
pokračovat
Šťastný nový rok 2018
18.12.2017
Milí zákazníci a obchodní partneři, přejeme Vám i Vašim spolupracovníkům klidné svátky plné radosti, zdraví, pohody a štěstí. A do nového roku 2018 přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
pokračovat
Vytvořte si razítko sami a on-line
24.10.2017
E-shop s razítky Trodat
Vysázejte si razítko od firmy Trodat sami podle svých představ on-line, rychle a pohodlně rovnou od počítače. Razítko je možné si vyzvednout u nás na prodejně nebo si můžete razítko nechat poslat domů či do práce.
pokračovat
Psací pero Pilot Frixion slaví 10 let!
10.07.2017
Přijďte si k nám koupit vyjímečné psací pero Pilot Frixion a zapojte se do soutěže o skvělé ceny k 10-ti letému výročí Frixionu.
Pro více informací sledujte stránky Frixion slaví 10 let a nebo naší stránku na Google+.
pokračovat
Novinka mezi razítky - Trodat Professional 4.0
01.06.2017
Nové razítko firmy Trodat Professional 4.0 je díky nové konstrukci a použitým materiálům symbolem větší síly, čistoty otisku a rychlosti. Navíc si razítko snadno poznáte, můžete si ho totiž personalizovat pomocí výměnného rámečku.
Více informací u nás na prodejně nebo obrázků na Google+.

Plusy Trodat Professional 4.0:
 • Tělo razítka z vysoce kvalitní oceli
 • Minimální vibrace a skvělá ergonomie razítka
 • Snadná a čistá výměna polštářku
 • Snadná a rychlá montáž štočku
 • Rychlejší a přesnější nastavení data
 • Rychlejší vyrovnání výšky data a otisku
 • Vyšší kvalita otisku
pokračovat
Přijímáme platební karty
24.02.2017
S nástupem EET zavádíme novou možnost placení u nás na prodejně a to použitím platební karty. 
pokračovat
Teď už nás nepřehlédnete
16.02.2017
S novým štítem nás už nemůžete přehlédnout. Jsme vidět ve dne i v noci...
pokračovat
Razítko se dvěma daty
25.01.2017
Začal nový rok, tak je toto téma aktuální - Razítko se dvěma daty. Razítko je možné využít při spoustě příležitostí. Například tam, kde je nutné uvést v jeden okamžik datum výroby a expirace, datumy právě ze skončeného roku a zároveň roku nového a nebo třeba situace, kde je nutné udávat jakýkoliv údaj s časem.
pokračovat
Originální vánoční dárky
28.11.2016
Vánoce už jsou skoro za dveřmi a Vy ještě nemáte dárky? Zkuste něco originálního a dejte obdarované osobě pocit výjimečnosti. Nechte si u nás vygravírovat věnování a nebo obrázek na různé předměty a překvapte jedinečným dárkem. Může to být výborný dárek jak pro Vaše blízké, tak obchodní partnery. Více o gravírování v sekci služby.
pokračovat
Nové polštářky pro Trodat Professional: NEDOTKNUTELNÉ
15.10.2016
Pro "nezkušené" uživatele může manipulace s polštářky znamenat ušpiněné prsty. Proto TRODAT přichází s novinkou pro nejpopulárnější modely Trodat Profesional: NEDOTKNUTELNÉ polštářky, které jsou vyrobeny tak, že si při manipulaci s nimi prsty neumažete.
pokračovat
Nový venkovní vzhled provozovny
09.07.2016
Naše prodejna dostala nový kabát...tedy ještě ne kompletní, chybí nám doladit pár detailů, jako třeba vývěsní štít, ale už na tom pracujeme.
Ale místo, služby a my se nezměnili. Přijďte se přesvědčit sami.
pokračovat
Prověřená společnost
12.04.2016
Stali jsme se držitelem certifikátu "Prověřená společnost".
pokračovat
Vytvořte si razítko sami podle svých představ
13.01.2016
V našem e-shopu s razítky si můžete vytvořit razítko podle svých představ a vyzvednout si ho na prodejně. Nebo si razítko osobně vybrat a my Vám ho uděláme na počkání do 15 minut. Nákup zahajte zde.
pokračovat
Výdejní a sběrné místo Zásilkovna.cz
02.07.2015
Nově jsme se stali partnerem Zásilkovna.cz. Zprostředkováváme výdej objednaných zásilek z e-shopů a příjem zásilek od partnerských e-shopů. Vše u nás na provozovně...
pokračovat
Razítka a gravírování na zakázku
10.05.2014
Nechte si u nás vyrobit razítko nebo originální předmět. Vyrábíme razítka na počkání a gravírujeme obrázky či nápisy do neobvyklých předmětů podle Vašeho přání. Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu. Více informací o gravírování se dozvíte v sekci služby.
pokračovat
Vánoce se blíží - už jen pár dní
24.11.2013
Potěšte své blízké originálním a netradičním dárkem pod stromeček. Nechte si u nás vygravírovat předmět s věnovánmí nebo obrázkem a překvapte jedinečným dárkem. Vygravírujeme Vám text či obrázek podle vašich představ do různých předmětů a materiálů. Více o gravírování v sekci služby.
pokračovat