Gravírování do LP desek
14.04.2017
Máte doma starou vinylovou desku, kterou již neposloucháte? Nevyhazujte ji a udělejte z ní originální dárek nebo sklvělou domácí dekoraci. Do gramofonové desky je možné vygravírovat (vyřezat) téměř cokoli. Více informací u nás na prodejně.
pokračovat
Přijímáme platební karty
24.02.2017
S nástupem EET zavádíme novou možnost placení u nás na prodejně a to použitím platební karty. 
pokračovat
Teď už nás nepřehlédnete
16.02.2017
S novým štítem nás už nemůžete přehlédnout. Jsme vidět ve dne i v noci...
pokračovat
Razítko se dvěma daty
25.01.2017
Začal nový rok, tak je toto téma aktuální - Razítko se dvěma daty. Razítko je možné využít při spoustě příležitostí. Například tam, kde je nutné uvést v jeden okamžik datum výroby a expirace, datumy právě ze skončeného roku a zároveň roku nového a nebo třeba situace, kde je nutné udávat jakýkoliv údaj s časem.
pokračovat
Originální vánoční dárky
28.11.2016
Vánoce už jsou skoro za dveřmi a Vy ještě nemáte dárky? Zkuste něco originálního a dejte obdarované osobě pocit výjimečnosti. Nechte si u nás vygravírovat věnování a nebo obrázek na různé předměty a překvapte jedinečným dárkem. Může to být výborný dárek jak pro Vaše blízké, tak obchodní partnery. Více o gravírování v sekci služby.
pokračovat
Nové polštářky pro Trodat Professional: NEDOTKNUTELNÉ
15.10.2016
Pro "nezkušené" uživatele může manipulace s polštářky znamenat ušpiněné prsty. Proto TRODAT přichází s novinkou pro nejpopulárnější modely Trodat Profesional: NEDOTKNUTELNÉ polštářky, které jsou vyrobeny tak, že si při manipulaci s nimi prsty neumažete.
pokračovat
Už zase začíná škola
12.08.2016
Přijďte si k nám nakoupit vše pro školu. Pomalu ale jistě se blíží konec prázdnin a proto je potřeba začít s nákupem školních potřeb. Nakupte vše co potřebujete u nás, přineste seznam a my vše připravíme. Školní pomůcky pro prvňáčky i starší školáky a další...vyberete si Vy i Vaše děti. Do konce srpna vše za akční ceny právě u nás.
pokračovat
Nový venkovní vzhled provozovny
09.07.2016
Naše prodejna dostala nový kabát...tedy ještě ne kompletní, chybí nám doladit pár detailů, jako třeba vývěsní štít, ale už na tom pracujeme.
Ale místo, služby a my se nezměnili. Přijďte se přesvědčit sami.
pokračovat
Prověřená společnost
12.04.2016
Stali jsme se držitelem certifikátu "Prověřená společnost".
pokračovat
Gravírování na zakázku
15.02.2016
Sice je už po Vánocích, ale koupit dárek nebo jen tak potěšit blízkého, na to je čas po celý rok. Přijďte k si k nám navrhnout nápis nebo obrázek či přineste fotku a u nás to vygravírujeme do originálního předmětu. Více v sekci služby.
pokračovat
Vytvořte si razítko sami podle svých představ
13.01.2016
V našem e-shopu s razítky si můžete vytvořit razítko podle svých představ a vyzvednout si ho na prodejně. Nebo si razítko osobně vybrat a my Vám ho uděláme na počkání do 15 minut. Nákup zahajte zde.
pokračovat
Výdejní a sběrné místo Zásilkovna.cz
02.07.2015
Nově jsme se stali partnerem Zásilkovna.cz. Zprostředkováváme výdej objednaných zásilek z e-shopů a příjem zásilek od partnerských e-shopů. Vše u nás na provozovně...
pokračovat
Vysázejte si razítko on-line
19.11.2014
Vyzkoušejte si nový e-shop s razítky Trodat
Spustili jsme nový e-shop s razítky od firmy Trodat. Vysázejte si razítko sami podle svých představ on-line, rychle a pohodlně rovnou od počítače. Razítko je možné si vyzvednout u nás na prodejně nebo si můžete razítko nechat poslat domů či do práce.
pokračovat
Razítka a gravírování na zakázku
10.05.2014
Nechte si u nás vyrobit razítko nebo originální předmět. Vyrábíme razítka na počkání a gravírujeme obrázky či nápisy do neobvyklých předmětů podle Vašeho přání. Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu. Více informací o gravírování se dozvíte v sekci služby.
pokračovat
Vánoce se blíží - už jen pár dní
24.11.2013
Potěšte své blízké originálním a netradičním dárkem pod stromeček. Nechte si u nás vygravírovat předmět s věnovánmí nebo obrázkem a překvapte jedinečným dárkem. Vygravírujeme Vám text či obrázek podle vašich představ do různých předmětů a materiálů. Více o gravírování v sekci služby.
pokračovat