Prověřená společnost
12.04.2016
Stali jsme se držitelem certifikátu "Prověřená společnost".
pokračovat
Gravírování na zakázku
15.02.2016
Sice je už po Vánocích, ale koupit dárek nebo jen tak potěšit blízkého, na to je čas po celý rok. Přijďte k si k nám navrhnout nápis nebo obrázek či přineste fotku a u nás to vygravírujeme do originálního předmětu. Více v sekci služby.
pokračovat
Vytvořte si razítko sami podle svých představ
13.01.2016
V našem e-shopu s razítky si můžete vytvořit razítko podle svých představ a vyzvednout si ho na prodejně. Nebo si razítko osobně vybrat a my Vám ho uděláme na počkání do 15 minut. Nákup zahajte zde.
pokračovat
Šťastný nový rok 2016
27.12.2015
Milí zákazníci a obchodní partneři, přejeme Vám i Vašim spolupracovníkům klidné svátky plné radosti, zdraví, pohody a štěstí. Do nového roku 2016 přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
pokračovat
Vánoční akce - KAPR ZDARMA
10.12.2015
Získejte za nákup u nás poukázku na Třeboňského kapra zdarma.
Více informací o akci se dozvíte na prodejně.

*akce se vztahuje na určitý sortiment a k tomu odpovídající finanční částku nákupu
pokračovat
Razítko se dvěma daty
18.10.2015
Razítko se dvěma daty je možné využít při spoustě příležitostí. Například tam, kde je nutné uvést v jeden okamžik datum výroby a expirace nebo třeba situace, kde je nutné udávat jakýkoliv údaj s časem.
pokračovat
Zpátky do školy
19.08.2015
Přijďte si k nám nakoupit vše pro školu. Přineste seznam a my vše připravíme. Školní pomůcky pro prvňáčky i starší školáky a další...vyberete si Vy i Vaše děti. Do konce srpna vše za akční ceny právě u nás.
pokračovat
Výdejní a sběrné místo Zásilkovna.cz
02.07.2015
Nově jsme se stali partnerem Zásilkovna.cz. Zprostředkováváme výdej objednaných zásilek z e-shopů a příjem zásilek od partnerských e-shopů. Vše u nás na provozovně...
pokračovat
Vysázejte si razítko on-line
19.11.2014
Vyzkoušejte si nový e-shop s razítky Trodat
Spustili jsme nový e-shop s razítky od firmy Trodat. Vysázejte si razítko sami podle svých představ on-line, rychle a pohodlně rovnou od počítače. Razítko je možné si vyzvednout u nás na prodejně nebo si můžete razítko nechat poslat domů či do práce.
pokračovat
Razítka a gravírování na zakázku
10.05.2014
Nechte si u nás vyrobit razítko nebo originální předmět. Vyrábíme razítka na počkání a gravírujeme obrázky či nápisy do neobvyklých předmětů podle Vašeho přání. Podívejte se do našeho e-shopu s razítky nebo přijďte osobně na prodejnu. Více informací o gravírování se dozvíte v sekci služby.
pokračovat
Vánoce se blíží - už jen pár dní
24.11.2013
Potěšte své blízké originálním a netradičním dárkem pod stromeček. Nechte si u nás vygravírovat předmět s věnovánmí nebo obrázkem a překvapte jedinečným dárkem. Vygravírujeme Vám text či obrázek podle vašich představ do různých předmětů a materiálů. Více o gravírování v sekci služby.
pokračovat